FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

Ekstraklasa na półmetku: 1. Partner Pimar Poznań

Admin

Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 238

Skąd: DUCHY Poznań

PostWysłany: Nie 19:53, 13 Lut 2011    Temat postu: Ekstraklasa na półmetku: 1. Partner Pimar Poznań

1. PARTNER PIMAR POZNAŃ

Budowany od lat przez Roberta Kaźmierczaka wielkopolski dream team przez zdecydowaną większość rozgrywek zmiatał kolejnych rywali sprzed tarczy. Litość zawodnicy Partnera okazali jedynie w rywalizacji z Parysem, gdzie przy stanie 8:0 oddali beniaminkowi dwa sety. Dwa sety był w stanie wyrwać im także Viking. Po jednym maleńkim secie udało się ugrać mającym spore aspiracje i walczącym o podium Duchom i Eldorado. Bezlitośnie zostały potraktowane Azteca i przede wszystkim Sekret Konin. Ten drugi u siebie zdołał ugrać raptem cztery legi. Nokaut. Wszystko byłoby w Partnerze w jak najlepszym porządku gdyby nie jeden mecz z początku stycznia. Wtedy to w meczu z także kroczącym od zwycięstwa do zwycięstwa zespołem X-Club Hofi Gniezno padł niespodziewany remis 5:5. Remis ten stawia Partnera nadal w roli zdecydowanego faworyta rozgrywek, ale Leszek Hoffmann i spółka mają w tym momencie tyle samo punktów co lider i mecz w Gnieźnie zapowiada się pasjonująco.

W takiej plejadzie gwiazd, aż trudno wskazać prawdziwego lidera. Statystyki wskazują na Patryka Żabkę, który przegrał tylko jednego seta z dziewiętnastu rozegranych i jest liderem zarówno tej klasyfikacji z 94,7 % wygranych setów, jak i przewodzi w klasyfikacji Złotej Lotki. Dzielnie wspierają go Maciej Wężyk i Krzysztof Stróżyk, chociaż ten drugi zawiódł najbardziej we wspomnianym meczu z X-Club, kiedy to przegrał oba singlowe pojedynki. Mniej grał Krzysztof Wojciechowski, którego w pierwszym składzie starał się zastąpić, z dobrym skutkiem, Bartosz Sobczyński.

Celem podopiecznych Kaźmierczaka jest oczywiście Mistrzostwo Wielkopolski i zapewne w rundzie rewanżowej będą kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. O wszystkim zadecyduje mecz piątej kolejki w Gnieźnie. Nikt nie ma wątpliwości, że będzie to bardzo interesujące spotkanie, ale tym razem lider rozgrywek zrobi wszystko by także ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść.

OKIEM STATYSTYKA

Drużyna

Zwycięstwa: 6 Remisy: 1 Porażki: 0 Sety: 59-11 Legi: 190-63

1) Parys (w) 8:2 (27:6) (Suma punktów Złotej Lotki: 37,5 Najlepszy zawodnik: Żabka - 10)
2) Duchy (w) 9:1 (27:10) (ZL: 35; NZ: Stróżyk – 10,5)
3) Azteca (w) 10:0 (30:8) (ZL: 38; NZ: Żabka – 12)
4) Sekret (w) 10:0 (30:4) (ZL: 53; NZ: Wojciechowski – 16)
5) X-Club (d) 5:5 (21:18) (ZL: 29; NZ: Żabka – 12,5)
6) Eldorado (w) 9:1 (28:6) (ZL: 44,5; NZ: Wężyk – 12,5)
7) Viking (w) 8:2 (27:11) (ZL: 37; NZ: Żabka – 11,5)

Suma punktów w klasyfikacji Złotej Lotki: 5,5

Ostatnio zmieniony przez prezezo dnia Nie 22:11, 13 Lut 2011, w całości zmieniany 2 razy
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Dart w Wielkopolsce Strona Główna -> WOKÓŁ TARCZY / AKTUALNOŚCI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)