Forum Dart w Wielkopolsce
Forum o wielkopolskim darcie
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

GP AGAWA
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dart w Wielkopolsce Strona Główna -> TURNIEJE DLD / SEZON 2016 - 2017
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 10:44, 08 Wrz 2016    Temat postu: GP AGAWA

ZAPRASZAMY NA CYKL TURNIEJÓW " PRAGA 2016 "

Gramy 10 turniejów najlepszy zawodnik lub zawodniczka z rankingu kwalifikuje się do wyjazdu 18.11.16 - 20.11.16 PRAGA CZECH OPEN
(opłacone miejsce w pokoju oraz wpisowe w TURNIEJU CZECH OPEN 2016)

Wyniki i rankingi na forum DLD

TERMINARZ :

06.09.2016
13.09.2016
20.09.2016
27.09.2016
04.10.2016
11.10.2016
18.10.2016
25.10.2016
08.11.2016
15.11.2016

GODZINA ROZPOCZĘCIA 20:00

SPONSOR :

Powrót do góry
Zobacz profil autora
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 15:53, 08 Wrz 2016    Temat postu:

WYNIKI 06.09.2016

01. Paweł Sępiński
02. Wojciech Bruliński
03. Piotr Pankowski
04. Paweł Rosół
05. Mariusz Koszak
05. Mariusz Gramza
07. Robert Krzyżagórski
07. Kotwica Wojciech
09. Tymoteusz Sobczak
09. Łukasz Przydanek
09. Ewa Lenarczyk
09. Robert Schoepe
13. Patryk Śledz
13. Marta Kop
13. Patrycja Gregorek
13. Darek Łapaj

WYNIKI 13.09.2016

01. Bruliński Wojtek
02. Sępiński Paweł
03. Rosół Paweł
04. Krzyżagórski Robert
05. Schoepe Robert
05. Ziółkowski Wojciech
07. Pankowski Piotr
07. Skibniewski Krzysztof
09. Gramza Mariusz
09. Kotwica Wojciech
09. Michalski Jakub
09. Pawełek Katarzyna
13. Frąckowiak Dawid
13. Kruszyńska Ewa
13. Łapaj Darek
13. Przydanek Łukasz
17. Boniecka Aleksandra
17. Gregorek Patrycja
17. Kop Marta
17. Koszak Mariusz
17. Lenarczyk Ewa-
17. Zenger Renata

OSIĄGNIĘ$CIA :

QF 18 - Bruliński Wojtek
HF 111 - Krzyżagórski Robert


Ostatnio zmieniony przez RZUF dnia Nie 19:42, 02 Paź 2016, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 19:23, 21 Wrz 2016    Temat postu: Wyniki z dnia 20-09-2016

WYNIKI 20.09.2016

01. Wojciech Bruliński
02. Paweł Sępiński
03. Piotr Pankowski
04. Mirosław Jarosz
05. Robert Krzyzagórski
05. Robert Schoepe
07. Wojciech Ziółkowski
07. Łukasz Przydanek
09. Wojciech Kotwica
09. Ewa Lenarczyk
09. Renata Zenger
09. Ewa Kruszyńska
13. Krzysztof Skibniewski
13. Katarzyna Pawełek
13. Marta Kop
13. Darek Łapaj

OSIĄGNIĘCIA:

180 - Wojciech Bruliński
QF 17 - Wojciech Bruliński
HF 104 - Robert Schoepe
HF 122 - Piotr Pankowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 20:07, 02 Paź 2016    Temat postu:

WYNIKI 27.09.2016

1. Ziółkowski Wojciech
2. Sępiński Paweł
3. Kop Marta
4. Przydanek Łukasz
5. Lenarczyk Ewa-
5. Pankowski Piotr
7. Pawełek Katarzyna
7. Skibniewski Krzysztof
9. Frąckowiak Dawid
9. Schoepe Robert

OSIĄGNIĘCIA :

180 - Skibniewski Krzysztof
QF 15 - Sępiński Paweł
HF 101 - Sępiński Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 21:59, 02 Paź 2016    Temat postu:

RANKING PO CZTERECH TURNIEJACH :

01. 04. 3360. Sępiński Paweł
02. 03. 2920. Bruliński Wojtek
03. 04. 2530. Pankowski Piotr
04. 04. 2060. Schoepe Robert
05. 03. 1950. Krzyżagórski Robert
06. 03. 1860. Ziółkowski Wojciech
07. 04. 1800. Przydanek Łukasz
08. 02. 1640. Rosół Paweł
09. 04. 1604. Lenarczyk Ewa
10. 04. 1544. Kop Marta
11. 03. 1460. Kotwica Wojciech
12. 03. 1340. Skibniewski Krzysztof
13. 03. 1230. Pawełek Katarzyna
14. 02. 1120. Gramza Mariusz
15. 03. 1110. Łapaj Darek
16. 02. 0944. Koszak Mariusz
17. 02. 0850. Kruszyńska Ewa
18. 02. 0784. Zenger Renata
19. 02. 0730. Frąckowiak Dawid
20. 02. 0704. Gregorek Patrycja
21. 01. 0660. Jarosz Mirek
22. 01. 0540. Michalski Jakub
23. 01. 0420. Sobczak Tymoteusz
24. 01. 0364. Boniecka Aleksandra
25. 01. 0340. Śledź Patryk


UDZIAŁY : 64


Ostatnio zmieniony przez RZUF dnia Nie 22:20, 02 Paź 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 18:51, 11 Paź 2016    Temat postu:

WYNIKI 04.10.2016


01. 1050. Sępiński Paweł
02. 0955. Kotwica Wojciech
03. 0860. Gorączniak Tomasz
04. 0765. Pankowski Piotr
05. 0670. Nowak Marcin
05. 0670. Skibniewski Krzysztof
07. 0575. Łapaj Darek 575
07. O575. Sobczak Tymoteusz
09. 0480. Jędrzejewski Tomek
09. 0480. Lenarczyk Ewa-
09. 0480 Przydanek Łukasz
09. 0480. Schoepe Robert
13. 0385. Boniecka Aleksandra
13. 0385. Gregorek Patrycja
13. 0385. Kop Marta
13. 0385. Michalski Jakub
17. 0328. Pawełek Katarzyna
17. 0328. Somla Grzegorz
17. 0328. Ziółkowski Wojciech

OSIĄGNIĘCIA:

QF 18 - Kotwica Wojciech
QF 13 - Sępiński Paweł


Ostatnio zmieniony przez RZUF dnia Śro 1:37, 12 Paź 2016, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 1:45, 12 Paź 2016    Temat postu:

WYNIKI 11.10.2016

01. 700. Sępiński Paweł
02. 640. Ziółkowski Wojciech
03. 580. Łapaj Darek
04. 520. Pankowski Piotr
05. 460. Michalski Jakub
05. 460. Przydanek Łukasz
07. 400. Gregorek Patrycja
07. 400. Schoepe Robert
09. 340. Lenarczyk Ewa
09. 340. Pawełek Katarzyna
09. 340. Plewka Maciej
09. 340. Skibniewski Krzysztof

OSIĄGNIĘCIA:

180 - Sępiński Paweł
180 - Ziółkowski Wojciech
QF 18 - Sępiński Paweł
QF 16 - Sępiński Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 22:47, 18 Paź 2016    Temat postu: 18.10.2016

WYNIKI 18.10.2016

01. Paweł Sępiński
02. Paweł Rosół
03. Wojciech Ziółkowski
04. Mariusz Smirnow
05. Robert Schoepe
05. Wojciech Bruliński
07. Dawid Frąckowiak
07. Piotr Pankowski
09. Darek Łapaj
09. Patrycja Gregorek
09. Katarzyna Pawełek
09. Wojciech Kotwica
13. Marta Kop
13. Ewa Lenarczyk
13. Łukasz Przydanek
13. Krzysztof Skibniewski

OSIĄGNIĘCIA :

HF 100 Paweł Sępiński
HF 110 Paweł Sępiński
HF 106 Robert Schoepe
180 Wojciech Bruliński
Powrót do góry
Zobacz profil autora
RZUF
Admin



Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 1226
Przeczytał: 5 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 2:18, 04 Sty 2017    Temat postu:

03.01.2017

01. Majchrzak Szymon
02. Kubiak Paweł
03. Gramza Mariusz
04. Rosół Paweł
05. Pankowski Piotr
05. Schoepe Robert
07. Frąckowiak Dawid
07. Łapaj Darek
09. Kop Marta
09. Przydanek Łukasz
09. Zenger Renata
09. Ziółkowski Wojciech
13. Gregorek Patrycja
13. Jaroniak Paweł
13. Krzyżagórski Robert
13. Lenarczyk Ewa
17. Kosicki Bartosz
17. Polowczyk Krzysztof
17. Skibniewski Krzysztof

SPONSOR

Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 1:53, 25 Sty 2017    Temat postu: wyniki

wyniki 10-01-2017

1 Wojciech Ziółkowski
2 Paweł Kubiak
3 Łukasz Przydanek
4 Krzysztof Skibniewski
5-6 Katarzyna Pawełek
5-6 Szymon Majchrzak
7-8 Piotr Pankowski
7-8 Robert Krzyżagórski
9-12 Ewa Lenarczyk
9-12 Jakub Michalski
9-12 Beata Jaroniak
9-12 Darek Łapaj
13-16 Renata Zenger
13-16 Tomasz Cholewiński
13-16 Paweł Jaroniak
13-16 Robert Schoepe
17-24 Karolina Śmietanka
17-24 Krzysztof Polowczyk
17-24 Patrycja Gregorek
17-24 Dawid Frąckowiak

wyniki 17-01-2017

1 Krzysztof Skibniewski
2 Szymon Majchrzak
3 Paweł Sępiński
4 Piotr Pankowski
5-6 Maciej Plewka
5-6 Krzysztof Polowczyk
7-8 Wojtek Kotwica
7-8 Robert Krzyżagórski
9-12 Darek Łapaj
9-12 Ewa Lenarczyk
9-12 Dawid Frąckowiak
9-12 Robert Schoepe
13-16 Szymon Kugiejko
13-16 Jan Jęczmionka
13-16 Kasia Pawełek
13-16 Marta Kop
17-24 Łukasz Przydanek
17-24 Patrycja Gregorek
17-24 Mariusz Koszak
17-24 Tomasz Cholewiński


osiągnięcia:

Paweł Sępiński 156


wyniki 25-01-2017

1 Piotr Pankowski
2 Wojciech Ziółkowski
3 Robert Schoepe
4 Robert Krzyżagórski
5-6 Marcin Surdykowski
5-6 Paweł Kubiak
7-8 Piotr Pigłowski
7-8 Krzysztof Polowczyk
9-12 Tomasz Cholewiński
9-12 Jakub Michalski
9-12 Ewa Lenarczyk
9-12 Wojciech Kościelski
13-16 Patrycja Gregorek
13-16 Krzysztof Skibniewski
13-16 Maciej Kulka
13-16 Krzysztof Kulka
17-24 Jan Jęczmionka
17-24 Marta Kop
17-24 Dawid Frąckowiak
17-24 Katarzyna Pawełek
17-24 Darek Łapaj
17-24 Mariusz Gramza
17-24 Maurycy Jankiewicz
17-24 Karolina Śmietanka
25-32 Łukasz Przydanek
25-32 Tomasz Urbański
25-32 Mariusz Kontecki

osiągnięcia:

Wojciech Kościelski 180, 180
Robert Schoepe 180
Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:48, 08 Lut 2017    Temat postu: wyniki

Wyniki 25-01-2017

01. Paweł Sępiński
02. Szymon Majchrzak
03. Piotr Pigłowski
04. Piotr Pankowski
05. Sebastian Drozd
05. Wojciech Ziółkowski
07. Robert Krzyżagórski
07. Paweł Kubiak
09. Robert Schoepe
09. Krzysztof Skibniewski
09. Katarzyna Pawełek
09. Łukasz Przydanek
13. Maciej Borucki
13. Marcin Surdykowski
13. Dawid Frąckowiak
13. Michał Zieleziński
17. Tomasz Urbański
17. Wojciech Kościelski
17. Mariusz Kontecki
17. Jan Jęczmionka
17. Jakub Michalski
17. Maciej Kulka

Osiągnięcia:

Paweł Sępiński 180,180, QF13
Szymon Majchrzak 171
Piotr Pankowski 180
Piotr Pigłowski HF 146


Wyniki 07-01-2017

01. Krzysztof Skibniewski
02. Michał Zieleziński
03. Paweł Kubiak/Naruto
04. Robert Schoepe
05. Marcin Surdykowski
05. Robert Krzyżagórski
07. Maciej Kulka
07. Katarzyna Pawełek
09. Jakub Michalski
09. Tomasz Gorączniak
09. Łukasz Przydanek
09. Sebastian Drozd
13. Piotr Pigłowski
13. Patrycja Gregorek
13. Mariusz Kontecki
13. Ewa Lenarczyk
17. Darek Łapaj
17. Jan Jęczmionka
17. Krzysztof Polowczyk
17. Wojtek Kościelski
17. Krzysztof Kulka
17. Dawid Frąckowiak

Osiągnięcia:

Robert Krzyżagórski 180
Sebastian Drozd QF 18

SPONSOR

Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 0:49, 15 Lut 2017    Temat postu: wyniki

Wyniki z dnia 14.02.2016

01. Wojciech Kościelski
02. Piotr Pankowski
03. Michał Zieleziński
04. Paweł Rosół
05. Krzysztof Skibniewski
05. Wojciech Ziółkowski
07. Marta Kop
07. Robert Schoepe
09. Krzysztof Polowczyk
09. Paweł Kubiak
09. Łukasz Przydanek
09. Wojciech Mazurkiewicz
13. Marcin Surdykowski
13. Dawid Frąckowiak
13. Wojtek Kotwica
13. Robert Krzyżagórski
17. Katarzyna Pawełek
17. Mariusz Kontecki
17. Jan Jęczmionka
17. Krzysztof Kulka
17. Maciej Kulka
17. Piotr Pigłowski
17. Karolina Śmietanka

Osiągnięcia:

Dawid Frąckowiak 180
Michał Zieleziński HF120
Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 23:53, 28 Lut 2017    Temat postu: wyniki

wyniki z dnia 22.02.2017

1 Paweł Sępiński
2 Wojciech Ziółkowski
3 Piotr Pigłowski
4 Tomasz Roszyk
5-6 Wojciech Kościelski
5-6 Damian Stachowiak
7-8 Grażyna Forycka
7-8 Henryk Tymoszczuk
9-12 Maurycy Jankiewicz
9-12 Robert Schoepe
9-12 Adam Robakowski
9-12 Michał Zieleziński
13-16 Mariusz Kontecki
13-16 Mariusz Koszak
13-16 Krzysztof Kulka
13-16 Maciej Borucki
17-24 Paweł Kubiak
17-24 Łukasz Przydanek
17-24 Ewa Lenarczyk
17-24 Dawid Frąckowiak
17-24 Krzysztof Skibniewski
17-24 Magda Graczkowska
17-24 Maciej Kulka
17-24 Marcin Surdykowski
25-32 Aleksandra Ciupa
25-32 Marta Kop
25-32 Szymon Kubiejko
25-32 Piotr Pankowski
25-32 Sebastian Drozd
25-32 Tomasz Urbański
25-32 Agata Szczepańska
25-32 Patrycja Gregorek
33-48 Tomasz Cholewiński
33-48 Krzysztof Polowczyk
33-48 Karolina Samulska
33-48 Jan Jęczminka

Osiągnięcia:

Mariusz Koszak 180
Wojciech Ziółkowski HF 113
Paweł Sępiński HF 110
Piotr Pigłowski QF 17

Wyniki z dnia 28.02.2017

1 Wojciech Ziółkowski
2 Michał Zieleziński
3 Robert Krzyżagórski
4 Mariusz Gramza
5-6 Piotr Pigłowski
5-6 Magda Błaszczyk
7-8 Łukasz Przydanek
7-8 Wojtek Kotwica
9-12 Paweł Ostrowski
9-12 Piotr Twardoń
9-12 Wojciech Kościelski
9-12 Maciej Borucki
13-16 Dawid Frąckowiak
13-16 Krzysztof Polowczyk
13-16 Grażyna Forycka
13-16 Katarzyna Pawełek
17-24 Robert Schoepe
17-24 Ewa Lenarczyk
17-24 Patrycja Gregorek
17-24 Marta Kop
17-24 Piotr Pankowski

Osiągnięcia:

Maciej Borucki HF 120

SPONSOR



Ostatnio zmieniony przez apacz dnia Wto 23:54, 28 Lut 2017, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 1:21, 08 Mar 2017    Temat postu: 07-03-2017

wyniki z dnia 07.03.2017

1 Piotr Pankowski
2 Wojciech Ziółkowski
3 Mariusz Gramza
4 Krzysztof Skibniewski
5-6 Robert Krzyżagórski
5-6 Rafał Rzepka
7-8 Ewa Lenarczyk
7-8 Magda Graczkowska
9-12 Łukasz Przydanek
9-12 Krzysztof Kulka
9-12 Wojciech Kościelski
9-12 Piotr Pigłowski
13-16 Maciej Kulka
13-16 Michał Zieleziński
13-16 Mariusz Koszak
13-16 Robetr Schoepe
17-24 Mariusz Kontecki
17-24 Henryk Tymoszczuk
17-24 Krzysztor Polowczyk
17-24 Katarzyna Pawełek
17-24 Dawid Frąckowiak
17-24 Wojciech Kotwica
17-24 Karolina Samulska
17-24 Grażyna Forycka
25-32 Jan Jęczmionka
25-32 Piotr Wasążnik
25-32 Marta Kop

Osiągnięcia:

Robert Krzyżagórski 180
Piotr Pigłowski 180
Piotr Pankowski HF 111
Piotr Pankowski QF 15


SPONSOR

Powrót do góry
Zobacz profil autora
apacz
pierwszoligowy darter
pierwszoligowy darter



Dołączył: 04 Maj 2009
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 19:50, 27 Mar 2017    Temat postu:

wyniki z dnia 14.03.2017

1 Mariusz Koszak
2 Szymon Majchrzak
3 Mariusz Gramza
4 Wojciech Ziółkowski
5-6 Tymoteusz Sobczak
5-6 Wojciech Kotwica
7-8 Darek Łapaj
7-8 Marcin Surdykowski
9-12 Damian Stachowiak
9-12 Krzysztof Polowczyk
9-12 Krzysztof Kulka
9-12 Grażyna Forycka
13-16 Tomek Urbański
13-16 Marta Kop
13-16 Robert Schoepe
13-16 Piotr Pigłowski
17-24 Maciej Kulka
17-24 Ewa Lenarczyk
17-24 Jakub Michalski
17-24 Paweł Rosół
17-24 Michał Zieleziński
17-24 Piotr Twardoń
17-24 Łukasz Przydanek
17-24 Krzysztof Skibniewski
25-32 Piotr Rusiecki
25-32 Mariusz Kontecki
25-32 Karol Gorzeński
25-32 Katarzyna Pawełek
25-32 Dawid Frąckowiak
25-32 Jan Jęczmionka
25-32 Wojciech Kościelski
25-32 Piotr Wasążnik


Osiągnięcia:

Szymon Majchrzak 171
Szymon Majchrzak 171
Mariusz Koszak 180
Mariusz Koszak QF 14
Grażyna Forycka HF 105
Wojciech Ziółkowski 177
Mariusz Kontecki HF 109
Wojciech Kotwica 180


wyniki z dnia 21.03.2017

1 Maciej Przybylski
2 Sebastian Drozd
3 Grażyna Forycka
4 Henryk Tymoszczuk
5-6 Michał Zieleziński
5-6 Marcin Surdykowski
7-8 Dawid Frąckowiak
7-8 Piotr Pankowski
9-12 Krzysztof Polowczyk
9-12 Patrycja Gregorek
9-12 Maciej Kulka
9-12 Krzysztof Kulka
13-16 Robert Krzyżagórski
13-16 Ewa Lenarczyk
13-16 Szymon Kugiejko
13-16 Mariusz Kontecki
17-24 Damian Stachowiak
17-24 Adrian Sochalewski
17-24 Wojciech Kotwica
17-24 Konrad Magdziorek
17-24 Paweł Kasprzycki
17-24 Magdalena Graczkowska
17-24 Jan Jęczmionka
17-24 Grzegorz Kmieciak
25-32 Tomek Urbański
25-32 Adam Panuchno
25-32 Robert Schoepe
25-32 Adam Robakowski
25-32 Maciej Borucki
25-32 Łukasz Przydanek
25-32 Katarzyna Tymoszczuk
25-32 Renzo Atienza
33-37 Tomek Jankiewicz
33-37 Katarzyna Pawełek
33-37 Piotr Rusiecki
33-37 Paweł Ostrowski
33-37 Marta Kop


SPONSOR

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dart w Wielkopolsce Strona Główna -> TURNIEJE DLD / SEZON 2016 - 2017 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin